Terrace Koru

Terrace Koru projesi 3 blokta 154 konuttan projede bloklar 5 katlı olarak tasarlandı. 9 bin metrekare arsa üzerine kurulan proje 14 bin 500 metrekare kapalı alana sahip. Terrace Koru’da 1+1 daireler 56 ila 80 metrekare, 1,5+1 daireler 85 metrekare, 2+1 daireler 88 ila 94 metrekare, 3+1 daireler 139 ila 147 metrekare büyüklüğe sahip.

Köprü bağlantı yolu, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşım kolaylığı ve çevredeki üniversitelerle İstanbul’un en hızlı değerlenen bölgesi olarak açıklanan Alemdağ-Çekmeköy bölgesi şehrin yeni yatırım trendi olarak büyük kazanç potansiyeli vadediyor. Terrace Koru projesinde bahçe katları ve teraslar keyifli yaşam alanlarına dönüştürüldü. Doğayla iç içe bir noktada yer alan proje, bölgeye yapılan ulaşım yatırımlarıyla değerine değer katacak. Projenin dikkat çekici özelliklerinden biri de; 1+1 daireler dahil tüm dairelerin balkona sahip olması.

Köprü bağlantı yolu, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşım kolaylığı ve çevredeki üniversitelerle İstanbul’un en hızlı değerlenen bölgesi olarak açıklanan Alemdağ-Çekmeköy bölgesi şehrin yeni yatırım trendi olarak büyük kazanç potansiyeli vaat ediyor. Yapımı devam eden Çekmeköy Metrosu’na 10 dakikalık uzaklıkta yer alan Terrace Koru projesi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 40 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 25 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ise 15 dakika mesafede bulunuyor.